Strona główna > Piłka Nożna na żywo

Wyniki Piłkarskie na żywo

  • Bayern Munich 5 March 2024 - 20h00 Lazio Rome
    Bayern Munich Remis Lazio Rome
    1.29 5.95 9.25
  • Real Sociedad 5 March 2024 - 20h00 Paris Saint-Germain FC
    Real Sociedad Remis Paris Saint-Germain FC
    2.3 3.47 3.05
  • Real Madryt 6 March 2024 - 20h00 RB Lipsk
    Real Madryt Remis RB Lipsk
    1.57 4.52 5.2
  • AC Sparta Praga 7 March 2024 - 17h45 Liverpool FC
    AC Sparta Praga Remis Liverpool FC
    4.18 3.93 1.79
  • SK Sturm Graz 7 March 2024 - 17h45 LOSC Lille
    SK Sturm Graz Remis LOSC Lille
    3.35 3.33 2.17
  • FC Barcelona 8 March 2024 - 20h00 RCD Mallorca
    FC Barcelona Remis RCD Mallorca
    1.33 4.93 8.15
  • Manchester United FC 9 March 2024 - 12h30 Everton FC
    Manchester United FC Remis Everton FC
    1.78 3.72 4.02
  • Bayern Munich 9 March 2024 - 14h30 FSV Mainz
    Bayern Munich Remis FSV Mainz
    1.21 6.45 10.25
  • Arsenal FC 9 March 2024 - 17h30 Brentford FC
    Arsenal FC Remis Brentford FC
    1.25 5.85 9.35
  • Paris Saint-Germain FC 10 March 2024 - 12h00 Stade Reims
    Paris Saint-Germain FC Remis Stade Reims
    1.4 4.78 6.4
  • Europa : UEFA Champions League, Preliminary Round
    21:00
    Real Sociedad
    Paris Saint-germain Fc
     
    21:00
    Bayern Munich
    Lazio Rome
     
     
  • : Fa Cup
    22:00
    Envigado Fc
    Orsomarso
     
     
  • : Primera A
    Ubiegłe
    Deportivo Pasto
    1 - 0
    Alba Israel (23)goal
    Trellez Viveros Santiago (36)
    Fortaleza Fc
     
     
  • : Primera B
    Ubiegłe
    Barranquilla Fc
    1 - 0
    Copete Carlos (56)goalPerez Jafe (65)
    Espinosa Jesus (66)
    Cd Real San Andres
     
     
  • Ameryka Południowa : Copa Sudamericana
    23:00
    Universidad Catolica
    Coquimbo Unido
     
    23:00
    Real Tomayapo
    Club Jorge Wilstermann
     
     
  • Anglia : Championship
    20:45
    Hull City
    Birmingham City
     
    20:45
    Leeds United
    Stoke City
     
    20:45
    Coventry City
    Rotherham Utd
     
    20:45
    Blackburn Rovers
    Millwall Fc
     
    20:45
    Fc Sunderland
    Leicester City Fc
     
    20:45
    Sheffield Wednesday Fc
    Plymouth Argyle
     
    21:00
    Ipswich Town
    Bristol City
     
     
  • Anglia : League One
    20:45
    Barnsley
    Bolton Wanderers
     
    20:45
    Cheltenham Town
    Charlton Athletic
     
    20:45
    Peterborough United
    Northampton Town
     
     
  • Anglia : League Two
    20:45
    Barrow Afc
    Fc Gillingham
     
    20:45
    Afc Wimbledon
    Grimsby Town
     
    20:45
    Fc Morecambe
    Crawley Town
     
    20:45
    Mansfield Town
    Milton Keynes Dons
     
    20:45
    Bradford City
    Doncaster Rovers
     
     
  • Anglia : National League
    20:45
    Southend Utd
    Wealdstone Fc
     
    20:45
    Gateshead Fc
    Solihull Moors Fc
     
    20:45
    Oldham Athletic
    Bromley Fc
     
    20:45
    Fc Altrincham
    Dorking Wanderers
     
    20:45
    York City Fc
    Afc Fylde
     
    20:45
    Barnet Fc
    Fc Rochdale
     
    20:45
    Fc Woking
    Kidderminster Harriers Fc
     
     
  • Anglia : National League North & South
    20:45
    Spennymoor Town
    Alfreton Town Fc
     
    20:45
    Fc Darlington
    Scunthorpe Utd
     
    20:45
    Banbury Utd
    Rushall Olympic
     
    Przełożone
    Taunton Town
    Slough Town Fc
     
    20:45
    Hampton & Richmond
    Eastbourne Borough
     
    20:45
    Chippenham Town
    Weston Super Mare Fc
     
    20:45
    Warrington Town
    Fc Southport
     
    20:45
    Peterborough Sports
    Hereford
     
    20:45
    Bishop´s Stortford
    Chorley Fc
     
    20:45
    Farnborough Fc
    Welling Utd
     
    20:45
    Maidstone United Fc
    Bath City Fc
     
     
  • Anglia : Non League Pr.
    20:45
    Atherton Collieries Afc
    Guiseley Fc
     
    20:45
    Alvechurch
    Halesowen Town Fc
     
    Przełożone
    Plymouth Parkway
    Winchester City
     
    20:45
    Concord Rangers
    Cheshunt Fc
     
    20:45
    Horsham
    Kingstonian Fc
     
    20:45
    Whitby Town
    Matlock Town
     
    20:45
    Ashton United
    Lancaster
     
    20:45
    Stourbridge Fc
    Needham Market
     
    20:45
    Long Eaton United
    Leamington Fc
     
    20:45
    Canvey
    Lewes Fc
     
    20:45
    Bognor Regis Town
    Whitehawk
     
    20:45
    Potters Bar Town
    Hastings
     
     
  • Anglia : U18 Premier League
    14:00
    Blackburn (u18)
    Everton (u18)
     
    14:30
    Norwich (u18)
    West Ham (u18)
     
     
  • Argentyna : Copa De La Liga Profesional
    Ubiegłe
    Instituto Accordoba
    2 - 0
    Franco Juan (7)goalSiles Pablo (76)
    Rodriguez Santiago (90)goalEcheverria Rodrigo (81)
    Perez Rodrigo (74)
    Ca Huracan
     
    23:00
    Barracas Central
    Ca Independiente
     
     
  • Argentyna : Primera Nacional
    Ubiegłe
    San Martin De Tucuman
    Quilmes Ac
     
    21:00
    Nueva Chicago
    Chaco For Ever
     
    21:00
    Gimnasia M.
    Deportivo Madryn
     
     
  • Australia : NPL
    Ubiegłe
    Broadmeadow Magic Fc
    3 - 2
    (43)goalgoal (45)
    (44)goalgoal (90)
    (45)goal
    Adamstown Rosebud Fc
     
    Ubiegłe
    Spirit Fc
    1 - 1
    (90)goalgoal (45)
    Sydney United
     
     
  • Azja : Afc Champions League
    live
      68'
    Jeonbuk Hyundai
    1 - 0
    Song Min-kyu (4)goalLee Myung-jae (22)
    Moon Seon-min (43)
    Ulsan Hd Fc
     
    19:00
    Al-hilal Saudi Fc
    Al-ittihad Jeddah
     
     
  • Brazylia : Copa Do Nordeste
    23:00
    Nautico Pe
    River-pi
     
     
  • Brazylia : State Football Leagues
    Ubiegłe
    Cascavel
    1 - 0
    (45)goal
    Maringa
     
    20:00
    Centro Sportivo Paraibano
    Serra Branca
     
     
  • Chile : Primera B
    Ubiegłe
    Ac Barnechea
    4 - 1
    Tapia Gonzalo (15)goalgoalEscalante David (85)
    Salgado Harol (39)goalMeneses Claudio (60)
    Salgado Harol (57)goal
    Tapia Gonzalo (78)goal
    Curico Unido
     
     
  • CONCACAF : Concachampions
    23:00
    Cs Herediano
    Robinhood
     
     
  • Costa Rica : Liga de Ascenso
    Ubiegłe
    Santa Ana
    0 - 1
    goal (90)
    Guadalupe Fc
     
     
  • Egipt : Egyptian Premier League
    15:00
    Talaea El Gaish
    El Daklyeh
     
    18:00
    Al Masry Club
    Smouha Sc
     
     
  • Ekwador : Liga Pro Serie A
    Ubiegłe
    Ldu Quito
    2 - 1
    Alzugaray Lisandro (5)goalgoalPons Facundo (8)
    Arce Alex (30)goal
    Csd Macara
     
     
  • Gruzja : Erovnuli Liga 2
    12:00
    Fc Wit Georgien
    Kolkheti Khobi
     
    12:00
    Spaeri
    Fc Lokomotivi Tbilisi
     
    15:00
    Dinamo Tbilisi Ii
    Fc Rustavi
     
     
  • Honduras : Liga Nacional
    Ubiegłe
    Lobos Upnfm
    Genesis Fc
     
    Ubiegłe
    Real Cd Espana
    2 - 3
    Benavidez Jhow (45)goalgoalVega Marco (34)
    Small Carlos (56)goalgoalMartinez Rony (79)
    goalMartinez Rony (87)
    Bernardez Klifox (81)
    Cd Real Sociedad
     
     
  • Irak : Iraqi Premier League
    12:30
    Baghdad Fc
    Al-minaa
     
    15:00
    Duhok S. Club
    Al-kahraba
     
    15:00
    Karbala Fc
    Zakho
     
    17:30
    Al-najaf
    Newroz
     
     
  • Iran : Azadegan League
    13:00
    Esteghlal Molasani
    Saipa Fc
     
     
  • Islandia : League Cup
    20:00
    Stjarnan Gardabae
    Umf Njardvik
     
     
  • Israel : Fa Cup
    17:00
    Hapoel Nof Hagalil Fc
    Hapoel Rishon Lezion Fc
     
    18:00
    Maccabi Netanya Fc
    Hapoel Jerusalem Fc
     
    18:30
    Hapoel Hajfa Fc
    Maccabi Petah Tikva Fc
     
     
  • Jamaica : Premier League
    01:30
    Dunbeholden
    Harbour View Fc
     
     
  • Katar : Stars League
    16:00
    Al-duhail Sc
    Al-markhiya
     
    18:00
    Umm-salal Sc
    Al-shamal
     
    18:00
    Muaither
    Al Ahli Doha Sc
     
     
  • Kazachstan : Kazakhstan Premier League
    13:00
    Fc Zhetysu
    Fc Astana
     
     
  • Macedonia : Division 2
    14:00
    Fk Kozuv Gevgelija
    Arsimi
     
    14:00
    Fk Osogovo
    Fk Pobeda Ad Prilep
     
    14:00
    Karaorman
    Fk Skopje
     
    14:00
    Fk Novaci
    Fk Teteks
     
    14:00
    Fk Sasa
    Fk Besa
     
    14:00
    Fk Belasica
    Bashkimi
     
    14:00
    Vardar Negotino
    Fk Ohrid
     
    14:00
    Fk Detonit Junior
    Fk Pelister Bitola
     
     
  • Maroko : Botola Pro
    18:00
    Renaissance Zemamra
    Wydad Ac
     
 

Livescore : Piłkarskie

Dzięki naszemu serwisowi Live będziesz w stanie śledźić rozwój wszystkich meczy na żywo ! Dowiesz się natychmiastowo o wynikach, punktach, bramkach, żółtych i czerwonych kartkach oraz o zmianach w wyniku. Nie przegap ani sekundy spotkania ! Śledź wyniki na żywo i uczestnicz w dyskusji z innymi członkami.

Bonusy i promocje



Note PHP : Undefined offset: 10
File : /usr/home/windataco/sos-responsive/releases/2018-11-12-11-12/src/public/dev/includes/book-livescore.php (ligne 28)
Betclic postawić zakład


Note PHP : Undefined offset: 23
File : /usr/home/windataco/sos-responsive/releases/2018-11-12-11-12/src/public/dev/includes/book-livescore.php (ligne 28)
Bet at home postawić zakład


Note PHP : Undefined offset: 5
File : /usr/home/windataco/sos-responsive/releases/2018-11-12-11-12/src/public/dev/includes/book-livescore.php (ligne 28)
Unibet postawić zakład

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2024 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone